World of Warcraft: Legion jeszcze długo nie trafi na nasze komputery, ale atmosfera już gęstnieje! Wszystko za sprawą przekozackiego, kinowego trailera. Serwuje on nam aż cztery minuty wybitnej rozrywki, a na koniec pozostawia tylko z żalem, że dodatek jeszcze się nie ukazał.

Teraz ważne pytanie: czy kolejne już rozszerzenie znowu podniesie liczbę graczy w WoW na parę miesięcy, czy tym razem zatrzyma ich na dłużej?

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.