Trzydzieste urodziny Ubisoftu trwają w najlepsze, czego dowodem jest udostępnienie graczom tytułu Beyond Good and Evil za darmo. Od czerwca tego roku studio umożliwia posiadaczom konta Uplay pobranie ich znanych produkcji. Trzeba przyznać, że to całkiem miły gest z ich strony, który być może jakoś ociepli wizerunek Ubisoftu.

W planach jest udostępnienie aż siedmiu pozycji z dorobku studia – akcja trwa do grudnia włącznie. Oto gry, które do tej pory można było pobrać zupełnie za darmo:

  • Prince of Persia: Piaski Czasu;
  • Tom Clancy’s Splinter Cell;
  • Rayman Origins;
  • The Crew.

Beyond Good and Evil za darmo będzie dostępny jedynie przez miesiąc, więc nie przegapcie okazji, gdyż jest to produkcja, którą należy przejść. W serwisie metacritic utrzymuje ocenę 8.6, a przecież premiera pozycji miała miejsce w 2003 roku. Zważywszy na ten fakt jest to bardzo dobry i dosyć imponujący wynik. Ponadto kilka dni temu potwierdziły się plotki o powstawaniu drugiej części gry. Oficjalną informację możecie znaleźć tutaj. Za produkcję odpowiada Michael Ancel, czyli twórca poprzedniej odsłony, więc raczej nie ma się czym martwić. Tytuł ma być pełnoprawną kontynuacją historii opowiedzianej w Beyond Good and Evil.

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.