Najnowszy FPS Blizzarda, Overwatch, niestety nie dotrze do posiadaczy Mac-ów. Ze względów technicznych, pojawi się on wyłącznie na PC, XBox One i PS4. Reżyser, Jeff Kaplan, tak odniósł się do sytuacji:

Obecnie, technologie związane z wypuszczeniem Overwatch na Mac-ach są dla nas zbyt wielkim wyzwaniem, aby zrealizować ten zamysł. Koncentrujemy się więc na pozostałych platformach.

Dodał jeszcze słówko o możliwości grania z przyjaciółmi w trybie crossplay, czyli wtedy, gdy korzystamy z różnego sprzętu (na przykład my z pecetów, a kolega z PlayStation), jak ma to miejsce choćby w przypadku Rocket League. Niestety, również tej opcji nie będzie.

 

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.