Brutal Legend w brutalnie niskiej cenie

0

Humble Bundle przygotowało coś specjalnego na Black Friday – produkcja studia Double Fine nie była tak niska od czterech lat.


Brutal Legend za zero złotych

To w przeliczeniu zero euro lub też zero dolarów. Musicie się jednak spieszyć, bo czas macie tylko do dziewiętnastej dzisiejszego dnia! A jeśli nie chcecie kupować w ciemno (ale jest ZA DARMO, więc można), to poniżej znajdziecie bardzo krótki opis gry.

Brutal Legend

Nic nam nie potrzeba w życiu prócz wina, kobiet i śpiewu. Twórcy niniejszej produkcji dają nam potwory, gitarę, topór i armię. Też brzmi zachęcająco, czyż nie? Główny bohater, Eddie Riggs, będzie musiał przemierzać otwarty świat i wypleniać z jego powierzchni demony za pomocą gitary i dwuręcznego topora. Brzmi jak fabuła jednej z piosenek zespołu Tenacious D? Nie jest to przypadek, gdyż Eddiemu z Brutal Legend głosu użyczył Jack Black.

By ułatwić Wam dostęp do darmówki – oraz jej rozbudowanego opisu – grę znajdziecie tutaj.

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.