Jeśli ktoś się jeszcze nie zdecydował na tegoroczną edycję T-Mobile Warsaw Games Week, to przedstawiam kolejny powód do wizyty w stolicy.

Cenega zaprezentuje na swoim stoisku całkiem sporo niespodzianek. Będziemy mogli zagrać w przedpremierowe, acz grywalne wersje takich tytułów, jak: Ni No Kuni II, Dragon Ball FighterZ, LEGO Marvel Super Heroes 2, Sonic Forces, Monster Hunter World, Frostpunk oraz Ancestors: Legacy. 

Cenega na Warsaw Games Week - co znajdziemy na stoisku polskiego wydawcy?

A to tylko początek atrakcji, bo prócz tradycyjnego ogrywania nowych gier, będzie można też wziąć udział w konkursie cosplay, a zwycięzca może liczyć na 2500 złotych! Konkurs odbędzie się pod patronatem marek Good Loot i PlayStation Plus. Podpowiadam: żeby wziąć udział w konkursie, zgłoście swą chęć uczestnictwa na konkurs@cenega.com.

Na swoim liczącym ponad tysiąc metrów kwadratowych stoisku Cenega oferuje turniej Tekkena 7 w ramach cyklu World Tekken Tour. Gdy starsi bracia (i/lub ojcowie) rywalizować będą w Tekkena, najmłodsi nie zdążą się nawet znudzić – gry LEGO, Sonic Forces i spotkanie z raperem oraz zawodnikiem MMA, popularnym „Popkiem”, to tylko początek atrakcji. Pojawią się też youtuberzy: Patryk „ROJO” Rojewski, Vertez oraz Yoczook, a i z Pawłem Małaszyńskim uda nam się spotkać.

Cenega na Warsaw Games Week - co znajdziemy na stoisku polskiego wydawcy?

Dla  fanów wyścigówek przygotowana została nie lada gratka – w związku z premierą Project Cars 2 na stoisku Cenegi pojawi się realistyczny symulator z systemem double-force feedback, wbudowany w prawdziwy model Porsche Carrera.

Aż sam się zachęciłem… Do zobaczenia w ten weekend na Warsaw Games Week!

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.