Czarny Piątek na GOG zaczął się we wtorek

0

Jeśli jeszcze nie czujecie się zmęczeni nagonką na Czarny Piątek (zwanym też „Black Friday”), to GOG przygotował dla Was nie lada gratkę.


Co masz zrobić w piątek, zrób dziś

Jako przedsmak piątkowej wyprzedaży GOG daje nam kultowe MDK za darmo. Haczyk? A i owszem: grę należy przytulić do serduszka do godziny 15:00, dnia 23 listopada.Wystarczy wejść na główną stronę GOG i zabrać, co Wasze. Spieszcie się, bo taki przedwczesny piąteczek nieczęsto się zdarza!

A skoro piątek zaczął się we wtorek, to i we wtorek musi się skończyć; na GOG-owy Black Friday macie czas aż do końca 28 listopada. Czy warto? Jakżeby inaczej! Za mniej niż siedem złotych możecie dostać We Are The Dwarves, Populous czy Medal of Honor: Allied Assault. Z okazji Black Friday GOG przecenił również aż 300 gier, które tylko czekają na odkrycie. Możecie wyrwać „trójkę” Heroes of Might and Magic z 75-procentowym rabatem lub nabyć Little Nightmares za połowę ceny.

GOG Black Friday

To jest dopiero profeska!

Czymże jednak byłaby wyprzedaż bez gratisów? W czasie trwania promocji przy zakupie gier za minimum 55 złotych otrzymacie StarCrawlers absolutnie za darmo. Pędzimy w Internety…?

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.