Od 7 lipca gracze mogą wziąć udział w specjalnym maratonie misji, których główną nagrodą jest czołg Premium T-34-85M. Misje miały zmieniać się codziennie. Miały, gdyż już teraz wiadomo, co czeka na graczy w każdy dzień trwania maratonu.

Wargaming przygotował szereg misji, których wykonanie zagwarantuje graczom pojawienie się kolejnego czołgu Premium w ich garażu. Tym razem padło na T-34-85M, czyli zmodyfikowaną wersję zwykłego T-34-85, który jest dostępny w drzewku technologicznym nacji radzieckiej. W sumie do wykonania czeka 18 zadań, które każdego dnia mają się zmieniać. Ich treść oczywiście miała być tajemnicą aż do momentu ukazania się danej misji.

Niestety ktoś nie dopełnił swoich obowiązków i po sieci już krąży lista ze wszystkimi misjami, które będą do zrobienia w każdym dniu maratonu (możecie o nich przeczytać chociażby tutaj). Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy przypadek, gdy ze studia wyciekają dane. Podobna sytuacja miała miejsce podczas maratonu zadań na czołg Pilot czy podczas grudniowego kalendarza adwentowego, gdzie w każdym dniu na graczy czekała inna promocja.

World of Tanks: wyciekły wszystkie misje w maratonie na czołg Premium

Same misje na T-34-85M są bardzo proste i łatwe do zaliczenia. Widać, że twórcom zależy, aby czołg zdobyła jak największa liczba graczy. Nieoficjalnie wiadomo, że to związane z… polskim drzewkiem, które ma niedługo ukazać się w grze. Wraz z nim swoją przynależność zmieni czołg T-34-85 „Rudy”, który obecnie znajduje się w drzewku radzieckim. T-34-85M ma być formą zamiennika „Rudego”, stąd jego zdobycie nie należy do najtrudniejszych.

[źródła: Rykoszet, World of Tanks]

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.