Już dawno skończyły się czasy, kiedy to trzeba było płacić potężne pieniądze za dobrą grę – teraz to wszystko można mieć za darmo, jednak wypada wiedzieć, na czym zawiesić oko. Produkcji jest mnóstwo, jedne lepsze, inne gorsze. W tym mini-cyklu znajdziecie listę najlepszych gier sieciowych i MMO Free2Play, jak League of Legends, World of Tanks, Dota 2 i… parę innych.

Sprawdź pozostałe części artykułu!

Część I

Część III

Wcale nie będziemy się rozdrabniać na konkretne kategorie – zobaczycie tu FPS-y, RPG-i, gry przeglądarkowe i zespołowe. Gdy rozrywka jest na tym samym poziomie, co płatna, ale za darmo – to po co przepłacać? Ktoś pamięta jeszcze tą reklamę Dosi?

Zaczynamy!

Darmowe gry sieciowe i MMO - najlepsze gry F2P


6. CS Nexon: Zombies

 Najlepszy multiplayerowy FPS wszechczasów w połączeniu z zombie? Why the F not?!

Darmowe gry sieciowe i MMO - najlepsze gry F2P #2

Bossowie, masa nowych broni, ogromna ilość trybów, kilkadziesiąt map. Jak tu nie polubić Nexona? Fakt, grafika już mocno niedzisiejsza, a całość wygląda tak kiczowato… że aż przyjemnie. Szkoda, że pojawia się coraz mniej równie abstrakcyjnych tytułów, bo pozwala to na zdystansowanie i chwilę odpoczynku od poważnych gier, w których ratujemy świat przed terrorystami, czy zagrożeniem z kosmosu. Oceny są mieszane, ale mi przypadł do gustu.

CSN: Zombies to genialna pozycja na kilkunastominutowe sesje, ewentualnie trochę dłuższe – wchodzisz, grasz, wychodzisz, żałujesz, że to zainstalowałeś „bo grafika”, znowu wchodzisz, znowu grasz… A do tego za darmo. Czy ktoś chce zgłosić sprzeciw?

Darmowe gry sieciowe i MMO - najlepsze gry F2P #2

1 2 3 4 5
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.