Nie ma czasu na nudę! Blizzard szykuje darmowy weekend z Overwatch

0

A nawet więcej, ponieważ w sieciową strzelankę będzie można grać za darmo od 17 do 21 listopada. Jeśli zatem znudziło Wam się podkładanie bomb lub odbijanie zakładników, powininniście spróbować swych sił w świecie Overwatch.

Nie będzie żadnych ograniczeń dla graczy, którzy skorzystają tylko z darmowego weekendu. Udostępnieni zostaną wszyscy bohaterowie oraz mapy. Kiedy darmowy okres się zakończy, dane zostaną zapisane na serwerach, więc po zakupie gry będziecie mogli kontynuować z miejsca, w którym zakończyliście przygodę. Sam kiedyś z tego skorzystałem i nie żałuję do dziś.

Naprawdę warto spróbować swoich sił w kilku trybach rozgrywki i przekonać się, na czym polega fenomen nie tylko świata Overwatch, ale również jego bohaterów. Żołnierz-76, Żniwiarz, Łaska, Trupia Wdowa i spółka czekają, aż poprowadzicie ich do boju. Promocja rozpocznie się 17 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego. TUTAJ znajdziecie odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące darmowego okresu.

Warto też dodać, że do świata Overwatch wkrótce dołączy nowa protagonistka: Moira O’Deorian. Będzie to postać z grupy wsparcia, a władać będzie mocami regeneracyjnymi i degeneracyjnymi. Oznacza to, że będzie mogła leczyć sojuszników, ale czy stanie się popularniejsza od Łaski? Nie wiadomo, kiedy dokładnie zadebiutuje, ale już jest możliwa do testowania na Publicznym Serwerze Testowym.

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Adrian Czech

Bardzo lubię ratować świat, dlatego jestem wielkim fanem wszelkiej maści RPG-ów (choć nigdy nie tknąłem serii The Elder Scrolls), Mass Effecta i twórczości Blizzarda, ale serie Grand Theft Auto i Max Payne również nie są mi obce. Od dziecka kibic Realu Madryt. Nadmiar czasu lubię spożytkować na podróżach, książkach, serialach i filmach. No i w ciemno łykam kolejne odcinki Dragon Balla oraz ekranizacje ze stajni Marvela.