Agony, dziejący się w piekle horror od polskiego studia Madmind, doczekał się oficjalnej daty premiery. Według zapewnień twórców tytuł powinien ukazać się na rynku 30 marca 2018 roku. Oznacza to kolejne opóźnienie w publikacji gry, gdyż w tym roku Agony zaliczyło już jeden poślizg – z drugiego na czwarty kwartał.

Polska coraz bardziej zaczyna liczyć się na rynku growym. Prócz naszej dumy narodowej, jaką jest Wiedźmin, wystarczy wspomnieć o takich tytułach, jak Painkiller, This War of Mine czy Bulletstorm. Teraz do tej listy będzie można dopisać klimatyczny i długo wyczekiwany horror od studia Madmind – Agony. Deweloperzy wreszcie ogłosili datę premiery, a jest nią 30 marca 2018 roku. Piszemy „wreszcie”, bo produkcja zaliczyła drugą obsuwę. Wcześniej wydanie tytułu zostało przesunięte z drugiego na czwarty kwartał 2017 roku.

Nowa, bardziej odległa data pojawienia się tytułu na półkach sklepowych ma dać czas twórcom na rozbudowę gry i dodanie kilka nowych aspektów, w tym alternatywne zakończenie. W Agony pograją oczywiście użytkownicy PC, ale również posiadacze Xboksa One i PlayStation 4.

[źródło: Steam]

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.