Na platformie GOG.com pojawiła się kolejna gra, którą możecie zdobyć nie wydając złotówki. Tym razem jest to Deadlight: Director’s Cut, czyli zręcznościówka w klimatach zombie-apokalipsy.

GOG.com, serwis cyfrowej dystrybucji gier komputerowych, stworzony w 2008 roku przez polską firmę CDP Investment, co pewien czas raczy swoich użytkowników darmowymi tytułami. Spieszymy więc Wam donieść, że obecnie do przytulenia jest Deadlight: Director’s Cut, czyli zremasterowana wersja dwuwymiarowej platformówki Deadlight od studia Tequila Works.

Deadlight: Director's Cut za darmo na GOG.com

Fabuła, jak na historię z zombi w tle, nie jest wielce górnolotna. Akcja gry rozgrywa się w alternatywnej wersji świata w roku 1986. Z powodu tajemniczego wirusa cały glob został opanowany przez umarlaków, zaś gracz stara się dotrzeć do tak zwanego bezpiecznego punktu, gdzie czekają na niego rodzina i przyjaciele. Tytuł polega bardziej na eksploracji oraz rozwiązywaniu logicznych łamigłówek, niż na walce bezpośredniej z żywymi trupami – amunicji i broni palnej jest mało, a zombiaków całe mrowie.

Na zdobycie własnej kopii Deadlight: Director’s Cut macie jeszcze lekko ponad 46 godzin, bo tyle trwa promocja na GOG.com. Tytuł dostępny jest pod tym linkiem.

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.