Anshar Studios w premierowym trailerze zaprasza wszystkich fanów i tych nieprzekonanych do przeżycia kosmicznej przygody w wirtualnym świecie. Detached jest dostępne w sklepie Steam i Oculus.

Spokój w kosmosie? Tylko na „Discovery”! Anshar Studios przygotował gratkę dla wszystkich fanów ekstremalnych wrażeń bez ograniczeń – Detached dostępne już od dziś dla użytkowników HTC Vive i Oculus Rift. Czas zapiąć pasy i wyruszyć w ekstremalną przygodę w wirtualnym świecie Detached!

Jeśli chcesz zanurzyć się w odmęty kosmosu, już teraz obejrzyj premierowy trailer Detached i sprawdź co twórcy przygotowali dla wszystkich graczy spragnionych intensywnej rozgrywki i przygód w wirtualnej rzeczywistości.

Zobacz premierowy zwiastun Detached!


Detached – premiera

Gra dostępna jest na Steam (http://store.steampowered.com/app/436230/Detached/) i w Oculus Store (https://www.oculus.com/experiences/rift/945551678861092/), w cenie 24,99 USD/24,99 EUR.

Detached to gra zupełnie inna niż wszystkie do tej pory znane produkcje stworzone z myślą o urządzeniach VR. Możliwość przemierzania kosmosu w każdym kierunku i płaszczyźnie dostarcza graczom niezwykłych, czasem bardzo ekstremalnych doznań.

Detached łamie wszelkie bariery, dotychczas przestrzegane przy tworzeniu gier na urządzenia VR – mówi Łukasz Hacura, Prezes Zarządu Anshar Studios – W większości obecnych gier na VR starano się unikać problemu z nudnościami podczas rozgrywki kosztem funkcjonalności. W Detached ekstremalna rozgrywka bez ograniczeń jest fundamentalnym aspektem gry.


Pozostawiony na pastwę losu, w opuszczonej stacji kosmicznej… uważasz, że w kosmosie nie można się zgubić? Spróbuj znaleźć drogę, pomiędzy tysiącami elementów rozbitego transportowca Big Zoe. Bądź czujny i rozwiązuj zagadki logiczne, aby stopniowo przechodzić do kolejnych fragmentów kosmicznej kolonii. Zmierz się nie tylko z wyzwaniami niezmierzonej przestrzeni, ale także z własnymi słabościami. Udowodnij, że jesteś hardkorowym graczem i potrafisz znieść wszystko!

Nieprawdopodobnie klimatyczne środowisko przygotowane przez twórców pozwoli Ci doświadczyć niezwykłej imersji, która w połączeniu z urządzeniami VR dostarcza niezapomnianych wrażeń. Gracze korzystający z HTC Vive i Oculus Rift mogą liczyć na pełne wsparcie kontrolerów, które wzbogacają odczucia towarzyszące rozgrywce.


Detached – premiera. Główne cechy gry   

  • Idź na całość – Poczuj ekstremalną wolność i przemieszczaj się w dowolnym kierunku, w każdej możliwej płaszczyźnie. Gra przygotowana specjalnie dla urządzeń VR pozwala na doznania niespotykane do tej pory w innych grach.
  • Niezwykłe możliwości skafandra – Kontroluj czas schładzania broni, by zaatakować w odpowiednim momencie. Korzystaj z tarczy, by uchronić się przed zagrożeniem  i używaj przyspieszenia w sytuacjach bez wyjścia!
  • Niespotykany klimat – Odkrywaj zapierającą dech w piersiach kosmiczną przestrzeń przy klimatycznej ścieżce dźwiękowej skomponowanej przez Mikołaja Stroińskiego (Wiedźmin 3, Zaginięcie Ethana Cartera)
  • Skuteczny trening – Opanuj możliwości skafandra kosmicznego w warunkach pełnej nieważkości. Dwa tryby kontroli lotu wraz z kilkoma schematami sterowania dla każdego kontrolera wprowadzą zarówno początkujących, jak i zaawansowanych graczy do dynamicznej rozgrywki.


Uwaga: Detached oferuje ekstremalne doświadczenia VR, w tym gwałtowne przyspieszenia, spadki, obroty i skręty. W związku z tym nawet przy 90 klatkach na sekundę gra nie jest przeznaczona dla użytkowników wrażliwych na nagłe zmiany tempa czy kierunku.

Gra w pełni wspiera kontrolery Oculus Touch i HTC Vive. Dodatkowo Detached zawiera system osiągnięć, możliwych do zdobycia podczas rozgrywki.

Więcej informacji na temat gry można uzyskać na jej oficjalnej stronie: http://www.detachedgame.com/ na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.


O ANSHAR STUDIOS

Anshar Studios zostało założone w 2012 roku przez weteranów wywodzących się z City Interactive. Oprócz mającej premierę gry Detached studio wydało gry: The Path of Kara, Kate Malone: Hidden Object Detective, TinyGameDev, oraz M1 Manager. Studio pracuje obecnie nad projektem programu treningowego dla strażaków w wirtualnej rzeczywistości oraz nad trzema nowymi grami. http://ansharstudios.com/

Podziel się.

O autorze