Deus Ex: Mankind Divided opóźniony – to informacja dosłownie z ostatniej chwili: szef studia Eidos-Montreal, David Anfossi, powiedział wprost:

„nie będzie kompromisów w kwestii jakości.”

Stwierdził, że gracze mogą być lekko zawiedzeni, ale na pewno zrozumieją powody, ponieważ studio wielokrotnie wspominało, że chce stworzyć godnego następcę Buntu Ludzkości. Dodał, że Mankind Divided potrzebuje jeszcze trochę czasu na oszlifowanie niezbędnych aspektów. Anfossi poprosił również fanów o cierpliwość i wyrozumiałość, a także podziękował za wsparcie i wszystkie komentarze do sprawy.

Planowana data premiery to 23 sierpnia 2016 roku.

[źródło: DeusEx.com]

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.