Jeśli gry wideo to Twoja pasja, a język polski Ci niestraszny, dołącz do nas!

Pisząc dla nas zyskujesz kilka rzeczy. Przede wszystkim doświadczenie i profesjonalne miejsce do publikowania swoich równie profesjonalnych treści. Portfolio samo się nie zrobi, a jeżeli planujesz karierę dziennikarską, szkoła i studia dadzą Ci niewiele. Niestety. To właśnie doświadczenie i autorskie teksty, którymi można się niemal dosłownie „popisać”, stanowią dla potencjalnego pracodawcy najlepsze źródło wiedzy o umiejętnościach kandydata.


Jak dołączyć do redakcji?

Wyślij wiadomość na adres aleksandra.olszar@horizongamer.pl i zatytułuj ją „Redaktor portalu”. W treści maila opisz siebie, swoje zainteresowania oraz dotychczasowe osiągnięcia – nagrywasz let’s playe na YouTube? Pasjonujesz się grami planszowymi? Na niczym innym nie znasz się tak dobrze, jak na Nintendo? Prowadzisz bloga? Napisz wszystko, co tylko przychodzi Ci do głowy! W załączniku podeślij nam jeden tekst próbny. Wystarczą dwie strony opisu Twojej ulubionej gry – pokaż nam swój styl oraz pasję, spraw, że wybierzemy właśnie Ciebie.

Gry z szafy: Final Fantasy VII

Jeśli chcesz zyskać specjalne względy u naszej naczelnej, napisz, że lubisz Final Fantasy 🙂

Co my oferujemy Tobie? Przede wszystkim jesteśmy redakcją, dzięki której zdobędziesz ogromne doświadczenie i będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności. Dołączając do nas masz szanse przeprowadzać wywiady z rozpoznawalnymi ludźmi z branży, grać w najnowsze produkcje, zarówno te niszowe, jak i AAA,  oraz jeździć na eventy i poznawać nasz gamingowy świat! Jesteśmy bardzo zgraną, koleżeńską i wesołą ekipą – piszemy o tym, co kochamy, i uwielbiamy ze sobą rozmawiać.

W przypadku dołączenia do redakcji pracy będzie sporo. Abyś był do tego jak najlepiej przygotowany, przejdziesz przez miesięczne praktyki, które sprawdzą, czy nadajesz się na stanowisko redaktora.

Na zgłoszenia czekamy tak długo, aż znajdziemy odpowiednią osobę. Powodzenia!

 

Podziel się.