To już dwa lata spoglądamy za horyzont, przenosząc dla Was naszą pasję na teksty. Nasz cel przez ten czas nie uległ zmianie, a chęć działania jeszcze bardziej się umocniła. Nie da się ukryć, że jest to w większej części Wasza zasługa. Tego, że nas od początku wspieracie i jesteście.

Zacznijmy więc od najważniejszego: DZIĘKUJEMY! Bez Was nasza praca nie miałaby najmniejszego sensu. I chociaż brzmi to bardzo górnolotnie, jak zwykle przy tego typu tekstach, to właśnie Wy dajecie nam siłę do dalszego działania.

Co jednak na „Horyzoncie” w przyszłości? Jak już zapewne zauważyliście, coraz więcej tekstów na stronie zahacza o inne media niż gry lub w całości się im poświęca. Prężnie się rozwijamy, a nasze zainteresowania i wiedza sięgają znacznie dalej, zatem chcemy tym wszystkim podzielić się właśnie z Wami.

Drugie urodziny portalu Horizon Gamer - co na horyzoncie?

Bez obaw. Gry nadal pozostaną naszym priorytetem, ale już niebawem systematycznie będziecie mogli przeczytać publicystykę oraz recenzje na temat najlepszych komiksów, filmów czy chociażby ciekawych gier planszowych. Nie zabraknie również testów sprzętów dla graczy. Zatem Horizon stanie się portalem bardziej popkulturowym, a nie tylko gejmerskim. Nie będziemy także pisać o skandalach branżowych i plotkach – naszą pracą chcemy umilić Wam dzień i dostarczyć rzetelnych informacji. Takie są założenia na przyszły rok i mamy nadzieję, że wszystkie uda nam się zrealizować.

Oczekujcie zmian, będzie nam niezmiernie miło je Wam pomału prezentować. Jeszcze raz WIELKIE dzięki, że jesteście!

Podziel się.