Czy to ptak? Czy to samolot? Nie! To Asasyni. Precyzując, cały festiwal Asasynów. Jeśli zastanawialiście się, jak wyglądałoby połączenie Final Fantasy z Assassin’s Creed, będziecie mogli się o tym przekonać już 31 sierpnia. Aż tak bardzo się cieszycie czy to tylko ukryte ostrze?

Z końcem sierpnia fani Final Fantasy XV będą mogli zapoznać się z nowym, trwającym aż do 31 stycznia festiwalem w mieście Lestallum. Na czas jego trwania wprowadzone zostaną między innymi przeróżne mini-gry oraz nowe elementy mechaniki. Wszystko po to, by jeszcze bardziej wczuć się w rolę Asasyna. Na śmiałków czekają oczywiście również liczne nagrody. W tym komplet szat zabójcy z nadchodzącego Assassin’s Creed: Origins. Nie da się ukryć, że sam festiwal to jedna wielka promocja właśnie tej gry. Ale kogo to tak naprawdę obchodzi, jeśli zabawa będzie przednia?

Ostateczny skok wiary, czyli Asasyni wkraczają do świata Final Fantasy XV

Świat Final Fantasy XV jest na tyle bogaty, że z otwartymi ramionami przyjmę więcej takich crossoverów. Final Fantasy XV: Assassin’s Festival będzie dostępny całkowicie za darmo na PS4 i Xboksie One. Przy okazji w czasie trwania obecnego festiwalu można zgarnąć strój Mistrza Asasynów dla Noctisa. Czy jesteście gotowi na ostateczny skok wiary?

Podziel się.

O autorze

Paweł Matyjewicz

Dumny tata, pasjonat życia i gier wszelakich. Miłośnik fantastyki. Nazywany geekiem, choć sam uważa, że do tego miana bardzo mu daleko. Wielbiciel przemyślanych światów, również tych papierowych.