Na mroczny finał Life is Strange: Before the Storm trzeba chwilkę zaczekać

0

Ale dosyć krótką chwilę, bo zaledwie dwa tygodnie. Epizod zatytułowany Hell is Empty pojawi się 20 grudnia i zakończy opowieść wykreowaną przez studio Deck Nine.

Finał Life is Strange: Before the Storm to najprawdopodobniej ostatnia okazja na wspólne sprawianie kłopotów z duetem Chloe i Rachel. Twórcy jednak nie żegnają się jeszcze z graczami, ponieważ na początku przyszłego roku zostanie wydany bonusowy epizod – Farewell. Przeniesie on nas w czasie do dzieciństwa Max Caulfield i Chloe Price, pozwalając zobaczyć ich relację w innym świetle. Wtedy gdy na głowie miały pirackie kapelusze, a nie rozwiązywanie zagadki zniknięcia Rachel Amber.


Finał Life is Strange: Before the Storm zapowiada się mrocznie

Zwiastuny często mogą zwodzić graczy, jednak trailer ostatniego epizodu bez cienia wątpliwości sygnalizuje sporą dawkę emocji. Będzie to intensywny dzień dla Chloe i Rachel. Oby twórcy w ciekawy, a co najważniejsze logiczny sposób domknęli wszystkie wątki i nie pozostawili niedomówień. Trzy odcinki to trzy dni z początków znajomości dziewczyn i do wydarzeń z Life is Strange od DONTNOD pozostają trzy lata, więc tak naprawdę gracze zobaczyli jedynie wierzchołek góry lodowej. Być może twórcy z Deck Nine będą chcieli zostawić sobie furtkę na ewentualną kontynuację historii. Teraz pozostaje uzbroić się w cierpliwość i grzecznie czekać do 20 grudnia.

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.