Tim Neff, aktor odtwarzający postacie w takich tytułach, jak Red Dead Redemption czy Grand Theft Auto V, umieścił w swoim CV informacje o udziale w sesjach motion capture do gry Grand Theft Auto VI. Czyżby artysta niechcący ujawnił prace nad nową częścią gry od Rockstara?

Ostatnio Internetem wstrząsnęła informacja o prawdopodobnych pracach nad Grand Theft Auto VI. Prowodyrem całego zamieszania jest aktor Tim Neff, który w swoim résumé umieścił informacje o nagrywaniu sesji motion capture dla wspomnianej gry. Świadczyłoby to o tym, że prace nad grą przebiegają dużo szybciej, niż przewidywali fani. Co ciekawe, artysta tuż pod tytułem o kradzieży aut umieścił również podobną informację o grze Red Dead Redemption 2.

Niestety, wszelkie nadzieje rozwiał sam Neff, który stwierdził, że strona z jego CV, na którym pojawiły się informacje o nowych grach od „Gwiazd”, jest fałszywa, a on sam kategorycznie zaprzecza braniu udziału w pracach nad wspomnianymi tytułami. Aktor zaznaczył, że oczywiście pracował nad serią GTA, ale była to część piąta.

Aktor ujawnia informacje o Grand Theft Auto VI?

Co chcielibyście zobaczyć w Grand Theft Auto VI?

Wiary w tłumaczenie nie dają niektóre serwisy informacyjne, które dokopały się do wpisu na oficjalnym koncie aktora w serwisie Twitter, gdzie Neff chwali się ponowną współpracą z Rockstar North. Niestety ten post, jak i sama treść CV aktora, zostały już zmienione, a informacje o współpracy artysty w ramach gier Red Dead Redemption 2 i Grand Theft Auto VI zniknęły na dobre. Wszystko to sugeruje, że pierwotne doniesienia były jednak prawdziwe, a Neff po prostu złamał umowę o poufności (NDA), którą zawarł z wydawcą GTA.

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.