Gry na wyłączność Xbox One zostaną zaprezentowane podczas tegorocznych targów Poznań Gamer Arena. Każdy gracz powinien zobaczyć, jakie ekskluzywne tytuły zapewni Microsoft użytkownikom swojej platformy!

Microsoft w tym roku również nie będzie szczędził środków na pokazanie się na największych polskich targach growych! Ponad 400m2 będzie zawierało niemal 50 stanowisk do grania, a wśród konsol znajdzie się również najnowsza konstrukcja tego typu: Xbox One S. Co ciekawe, stoisko będzie posiadało również stanowiska wyposażone w pecety. Producent będzie chciał pochwalić się jednym ze swoich najnowszych pomysłów, czyli dzieleniem się tytułami pomiędzy konsolami a PC (Xbox & Windows 10).

OGARNIJ TURNIEJ TEKKENA NA PGA!


Gry na wyłączność Xbox One, czyli jak zachęcić graczy do kupowania konsol

Polski rynek jest okrutny dla sprzedawców konsol. Ich liczba w polskich domach stale rośnie, ale to wciąż pecety dominują – według ostrożnych szacunków mogą być odpowiedzialne za blisko 90% całego rynku gier w naszym kraju (to jednak nie oznacza, że konsol jest 10%, a że pecetowych „zakupów” jest dużo więcej).

Dlatego każda opcja, która pozwoli graczom cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami zarówno na konsolach, jak i pecetach, zyskałaby w naszym regionie mocno na znaczeniu. A takie rozwiązanie zaproponował niedawno Microsoft: gry dostępne dla Windows 10 można uruchomić również na Xboxie One (i na odwrót). Dlatego wszyscy, którzy nie lubią tytułów na wyłączność dla jednej platformy, ucieszą się na wieść, że jednym z takich „pół-ekskluziwów” będzie Gears of War 4 🙂

A coś więcej o nowej konsoli? Poza tym, że będzie można ją samodzielnie zmacać na poznańskich targach, warto wiedzieć, że będzie o wiele mniejsza od pierwowzoru – o całych 40%! Strumieniowanie video w 4K z usługi Netflix to kolejna zaleta. Więcej szczegółów z pewnością będziecie mogli poznać na PGA 2016!

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.