Pokazuje 1 z 15

Oto nasze trzy grosze w kwestii gier (głównie) oraz wydarzeń w branży, które były pozytywne bądź negatywne. Parę razy zaskoczymy Was w nietypowy sposób – w końcu uwielbiamy prowokować!

Fakt, merytorycznie i kulturalnie, ale jednak – kij włożony w mrowisko od czasu do czasu potrafi zburzyć status quo, który po dłuższej chwili może mieć negatywne skutki. Stąd też nie wszystkie nasze wybory będą dla Was na pierwszy rzut oka oczywiste 😉

Zapoznajcie się z naszymi typami do kolejno: najlepszej gry roku, największego zaskoczenia roku oraz największego rozczarowania roku, wybranych spośród przedstawicieli każdego większego gatunku. A na koniec nasza ocena wydarzeń w branży oraz nominacje do gry roku 🙂

Zapraszamy!

Pokazuje 1 z 15
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.