„Gry wideo w środowisku rodzinnym” – inna strona gier

0

Wiadomo, że wszystko zostaje w rodzinie. Gry również.  „Gry wideo w środowisku rodzinnym. Diagnoza i rekomendacje” to kompendium wiedzy o grach z trochę innej perspektywy, niż ta znana nam na co dzień.


Co w rodzinie, to nie zginie

Damian Gałuszka, doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego, zadał sobie nie lada trud, by zebrać istotne informacje na temat roli gier w rodzinie. Prócz części teoretycznej, traktującej o podstawowych pojęciach o grach wideo, w książce znajdziemy takie zagadnienia, jak wartość otoczenia społecznego w kontekście wsparcia rodziców wychowujących dorastających graczy czy cyfrowe rodzicielstwo jako wyzwanie dla współczesnych rodziców.

Gry wideo w środowisku rodzinnym

„Gry wideo w środowisku rodzinnym” to książka skierowana do rodziców, nauczycieli czy osób pracujących z młodzieżą, a także dla znawców mediów, twórców gier… no i również dla nas, Graczy.

Pamiętamy bowiem, że gry to nie tylko emocje i piękno, ale i rozległa, strukturalna teoria.


„Gry wideo w środowisku rodzinnym” dostaniemy za darmo!

Wystarczy wejść tutaj i podążać za wskazówkami. Jeśli zaś zapach papieru drukarskiego przyprawia Was o rozkoszną gęsią skórkę, wspomniany tytuł Damiana Gałuszki można nabyć na tej stronie.

Miłej lektury!

 [źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.