Gwint: Pojedynki Frakcji właśnie nadeszły

0

Macie swoją ulubioną frakcję w Gwincie? A może macie taką, której szczerze życzycie karcianej śmierci? Pojedynki Frakcji dają Wam szansę na opowiedzenie się po jednej ze stron. I to nie za darmo.


Pojedynki Frakcji to sposób na nagrody

Na oficjalnej stronie Gwinta czytamy, że „podczas każdego Pojedynku Frakcji możecie wybrać jedną ze stron i poprowadzić jej wojska do zwycięstwa. Po tygodniu intensywnych potyczek sprzymierzeńcy wygranej frakcji zostaną nagrodzeni Kartą Premium, natomiast stronnicy przegranych uzyskają 100 Pyłu Meteorytowego”. Świecie bez przegranych, przybywam!

Pojedynki Frakcji: Gwint

Od dziś do 11 grudnia do walki stają Królestwa Północy oraz Skellige. Strony możecie zmieniać w zależności od upodobań, jednak o Waszej stronniczej przynależności zadecyduje liczba zwycięstw daną frakcją. Przykładowo: wygrałem pięć razy frakcją Skellige, a cztery razy pokonałem ją, opowiadając się po stronie Królestw Północy. Mimo czterokrotnego wbicia wyspiarzom noża w plecy, staję się ich sprzymierzeńcem, gdyż pomogłem im pięć razy.

Komu macie zamiar dokopać tym razem?

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.