Pokazuje 1 z 10

Dzisiejszy Horizon Twist dedykuję naszemu wydawcy, Michałowi, za pomoc w wyborze nazwy serii oraz podrzucenie screenów. W kolejnych wydaniach liczymy na Waszą pomoc!

Horizon Twist to cotygodniowy zbiór artystycznych lub zabawnych screenshotów autorstwa naszych redaktorów i czytelników. Poniedziałek 13 marca 2017 roku zaczynamy od tej strony mającej na celu poprawienie Waszego humoru, ale znajdzie się też jedna perełka, godna powieszenia na ścianie tudzież służąca jako okładka artykułu…

Dlaczego Horizon Twist? Z dwóch powodów – bo gdy zapytałam Michała o propozycję nazwy, powiedział, że akurat widzi na Facebooku stronę TwistedSifter, a po drugie kojarzy mu się to z czymś dziwnym, w jakiś sposób – pokręconym. Zapraszamy Was zatem na pokręconą galerię! Zacznijmy ten tydzień dobrze.

Pamiętajcie, że czekamy na Wasze dzieła! Podsyłajcie je na nasz fanpage


Horizon Twist #1 – coś tu się nie zgadza…

Horizon Twist: Wydanie pierwsze!

I Am One With The Force and The Force Is With Me

Autor: Michał Banach
Gra: Men of War: Oddział Szturmowy 2
Graliśmy na: PC
Producent: Digitalmindsoft
Wydawca: 1C / Cenega
Data premiery: 15 maja 2014

Pokazuje 1 z 10
Podziel się.

O autorze

Aleksandra Olszar

Choć do idealisty mi daleko, niczym prawdziwy romantyk wierzę, że mam w tym świecie do spełnienia jakąś ważną rolę. Jestem fanatyczną miłośniczką trylogii Mass Effect (serio, bardziej nawiedzonego maniaka nie znajdziecie) i wyznaję zasadę, że gracz ma tyle żyć, w ile gier zagrał. Wszystkie moje pasje miały początek już we wczesnym dzieciństwie, a ja jako duże dziecko do dziś rozwijam się w ich kierunku.