IEM transmitowane przez TVN? A co z „zawodami w paleniu cygar?” Nieco złośliwie, przyznaję, ale należy im się. Nie tyle za prezentację swojego stanowiska przez redaktora Wróbla, bo do tego ma pełne prawo, ale raczej za głupie przyrównania i negowanie czegoś, czego akurat on sam nie lubi.

Rok temu napisałem tekst, który zresztą odbił się nieco szerszym echem dzięki zacytowaniu go przez redaktora NaTemat – zachęcam do zapoznania się z nim, bo może rzucić nieco światła na sytuację.


IEM transmitowane przez TVN

Chociaż i tak dalej utrzymuję, że jego słowa były raczej częścią programu, założeniem „z góry”, realizowanym według koniecznego przecież schematu odmiennych poglądów redaktorów programu „Dwie Prawdy”. A teraz okazuje się, że w tym roku TVN będzie transmitował na żywo rozgrywki z katowickiego Spodka. Co prawda nie w telewizji, tylko na swoim Player.pl, ale jednak.

Chyba jednak dotarły do nich argumenty o popularności i niezłych milionach dolców, ukrytych w „zabawie dla dzieciaków”, która polega tylko na infantylnym klikaniu i ślęczeniu przed monitorem. Żeby nie było, że neguję – zmiana bardzo pozytywna, choć niesmak oczywiście pozostał  😉

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.