Dzięki specjalnemu abonamentowi Xbox Live Gold możemy grać w różne gry na konsolę z innymi osobami – swoimi znajomymi oraz ludźmi z całego świata. Możemy też uzyskać dostęp do nowych gier za darmo i do kapitalnych rabatów. Jak dużo będziemy musieli zapłacić za Xbox Live Gold i gdzie możemy wykupić ten abonament?

Obecnie zarówno PlayStation, jak i Xbox oferują swoim użytkownikom możliwość wykupienia specjalnych abonamentów pozwalających na grę w trybie wieloosobowym. To kapitalny wybór dla każdego, kto lubi grać z innymi osobami w swoje ulubione gry. Możemy również korzystać z innych atrakcyjnych udogodnień. Dzięki temu Xbox Live Gold to świetny abonament dla osób, które często korzystają z konsoli – zarówno samodzielnie, jak i do gry z innymi osobami.

Cena za abonament Xbox Live Gold może wydawać się wysoka, ale w rzeczywistości to opłacalna oferta. Zapłacimy 29 złotych za 1 miesiąc, 79 złotych za 3 miesiące oraz 249 złotych za 12 miesięcy. Jednak nie są to ostateczne ceny, ponieważ możemy również wykupić abonament w niższych.

Cena za abonament Xbox Live Gold może wydawać się wysoka, ale w rzeczywistości to opłacalna oferta. Zapłacimy 29 złotych za 1 miesiąc, 79 złotych za 3 miesiące oraz 249 złotych za 12 miesięcy.

Cena za abonament Xbox Live Gold może wydawać się wysoka, ale w rzeczywistości to opłacalna oferta. Zapłacimy 29 złotych za 1 miesiąc, 79 złotych za 3 miesiące oraz 249 złotych za 12 miesięcy

Tani abonament na Xbox Live Gold czeka na nas przede wszystkim w internecie – w sieci możemy szybko i wygodnie znaleźć strony, na których możemy wykupić abonament nawet o kilkadziesiąt procent taniej niż w sklepie internetowym Microsoftu i Xboksa. Dlaczego? To przede wszystkim kody promocyjne oraz z innych krajów, które po przeliczeniu waluty są u nas tańsze.

Zanim jednak zdecydujemy się na taki abonament zakupiony poza stroną internetową Microsoftu oraz Xboksa, powinniśmy zawsze dokładnie sprawdzić, czy jest to bezpieczne. Może się zdarzyć, że tak naprawdę zakup będzie ryzykowny – nasze pieniądze przepadną i nie dostaniemy abonamentu Xbox Live Gold, który kupiliśmy.

Wobec tego przed złożeniem zamówienia zawsze powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy konkretna oferta jest bezpieczna. Sprawdźmy opinie na różnych forach internetowych, aby nie okazało się, że nasze pieniądze po prostu zostaną ukradzione. W ten sposób będziemy mogli cieszyć się tańszym abonamentem bez żadnego niebezpieczeństwa.

Podziel się.