IMGN.PRO ogłosił nawiązanie współpracy z Telepaths’ Tree – twórcami nadchodzącego krwawego FPS-a o nazwie Inner Chains.

Polska firma zapewni wsparcie wydawnicze gry, a także lokalizację oraz cyfrową i pudełkową dystrybucję. IMGN.PRO podjęło się również portowania tytułu na konsole – dzięki temu Inner Chains trafi nie tylko na PC, ale również na PS4 i Xboxa One. Premiera została zapowiedziana na pierwszy kwartał 2017r.

inner_chains_screenshot_1

Inner Chains to ufundowany na Kickstarterze FPS. Osadzony jest w mrocznym, surrealistycznym i śmiertelnie niebezpiecznym biomechanicznym świece. W Inner Chains to nie ty ustalasz reguły – jesteś małą cząstką wrogiego i nieprzyjaznego uniwersum.

inner_chains_screenshot_2
Łukasz Kubiak, IMGN.PRO – „byliśmy zachwyceni, gdy dowiedzieliśmy się o debiucie Telepaths’ Tree. Połączenie HR Gigera z malarstwem Beksińskiego, a do tego posępna fabuła i wysokobudżetowa oprawa… to właśnie Inner Chains. Ekscytacja i przekonanie o wyjątkowości swojego portfolio to dzisiaj konieczność, by odnieść sukces na rynku wydawniczym. Nie zdradzę chyba żadnej tajemnicy mówiąc, że my jesteśmy bardzo podekscytowani!”

Tomasz Strzałkowski, Telepaths’ Tree – „bardzo cieszymy się na współpracę z IMGN.PRO. To dla nas wielka szansa i możliwość, by nasze studio dało graczom kompletną i wyszlifowaną grę. Teraz jesteśmy w stanie pokazać nasz potencjał. Bardzo się cieszę, że wreszcie możemy ogłosić premierę wersji na PS4 i X1 – na te wieści czekało wielu konsolowych graczy”.

Podziel się.

O autorze