Knights of the Eternal Throne to fabularne rozszerzenie do Star Wars: The Old Republic, które zadebiutuje 2 grudnia. Użytkownicy posiadający konto Premium aktywne od 25 października do 27 listopada będą mogli zagrać w dodatek 3 dni przed oficjalną premierą. Rozszerzenie będzie dostępne jedynie dla subskrybentów, co raczej nie powinno nikogo dziwić.

Rozszerzenie Knights of the Eternal Throne zostało zapowiedziane w lipcu tego roku, podczas imprezy Star Wars Celebration i ma być największym dodatkiem w historii Star Wars The Old Republic. Powyższy zwiastun robi duże wrażenie i pokazuje, że w dzisiejszych czasach coraz ciężej odróżnić trailery tworzone technologią CGI od prawdziwej, rzeczywistej gry aktorskiej. Knights of the Eternal Throne składa się z 9 rozdziałów i przedstawi walkę z najniebezpieczniejszymi rodami Galaktyki. Gracze nie muszą posiadać postaci na 65 levelu, możliwe będzie stworzenie nowej na tym właśnie poziomie. Identyczne rozwiązanie było zastosowane w poprzednim dodatku – Knights of the Fallen Empire, który zebrał bardzo dobre opinie. Więcej informacji o Knights of the Eternal Throne znajdziecie tutaj.

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.