Kolejna gra w uniwersum Metra nie powinna nikogo dziwić. Ostatnia książka Dmitra Glukhovskyego miała swoją premierę w Rosji i w Polsce w ubiegłym roku. Metro 2035 doczekało się tłumaczenia na język angielski, stąd też na oficjalnej stronie pojawiła się informacja o następnej grze.

Okazuje się, że akcja kolejnej produkcji będzie miała miejsce po wydarzeniach z ostatniej części trylogii Dmitra Glukhovskyego. Ci, co czytali wiedzą, że twórcy gry mają ogromne pole do popisu w kwestii fabuły, jak i kreacji świata. Słodko – gorzkie zakończenie Metra 2035 może być dobrym początkiem nowej przygody Artema, która przypadnie fanom serii do gustu lub wręcz przeciwnie. Kolejna produkcja w uniwersum Metra jest opisana jednym zdaniem: przed nami era wspaniałych odkryć. Oby. Trzymajmy kciuki za nadchodzącą produkcję, gdyż Dmitr Glukhovsky ostatnią książką ustawił poprzeczkę wysoko. Teraz na twórcach ciąży dosyć duża odpowiedzialność za losy Artema, jak i całego uniwersum.

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.