Kiedy ostatnio mieliście okazję kupić grę za „piątaka”? Jeśli nie tak dawno, to znów macie na to szansę, a jeśli już jakiś czas temu, to najwyższy czas wydać kasę na coś lepszego niż czipsy!

Do 10 października na stronie GOG.com możecie skorzystać z zakupu łącznie czterech paczek z klasykami. Pierwsze dwie paczki dotyczą Disneyowskich Gwiezdnych Wojen: pakiet Blaster, zawierający między innymi Rebellion, Shadows of Empire, X-Wing Special Edition, TIE Fighter Special Edition, oraz pakiet Saber, w którego składzie znalazły się takie tytuły z serii Star Wars, jak: Republic Commando, Battlefront II, Starfighter czy Empire at War: Gold Pack.

Powyższe paczki są posegregowane ze względu na kategorie, nie ma znaczenia, czy kupimy z niej wszystko, czy też tylko jedną grę.

Kolejna wyprzedaż na GOG-u!

Kolejne dwie paczki to już zakup łączony, gdyż bardziej opłaca się wziąć całą zawartość magicznego pudełka i zapłacić mniej, niż za poszczególne tytuły. Pierwsza paczka to Disney mojej młodości: Aladyn, Księga Dżungli i Król Lew w sumie z rabatem 50%!

Kolejne GOG-owskie pudełko daje nam między innymi aż trzy części Indiany Jonesa, dwie części Monkey Island, a także Sam & Max: Hit The Road czy The Dig oraz Loom. I to ze zniżką aż do 75%!

Kolejna wyprzedaż na GOG-u!

Bierzcie, póki ciepłe!

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.