Animal Rivals, gra studia Blue Sunset Games mieszczącego się w Gdańsku, zadebiutowała niedawno na Steamie. Dzięki uprzejmości deweloperów możemy nagrodzić Was pięcioma kodami do tej zabawnej produkcji.

Czym jest Animal Rivals? To gra stworzona dla imprezowiczów i streamerów. Wszystkie tryby i szczegóły dotyczące rozgrywki możecie wybadać w tym miejscu, my natomiast zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, by wypróbować Animal Rivals na własnym… sprzęcie.


Konkurs Animal Rivals – zadanie

Zadanie ma na celu pomoc młodemu studiu zapaleńców – Blue Sunset Games chce, byście wspólnie z nim czynnie uczestniczyli w procesie udoskonalania Animal Rivals i planuje wspierać produkcję jeszcze przez długi czas. Każda uwaga jest dla deweloperów bardzo cenna.

 1. Napisz maila na adres kontakt@horizongamer.pl:
  • tytuł maila: „Konkurs Animal Rivals”;
  • obejrzyj powyższy zwiastun i napisz, czego oczekujesz po Animal Rivals – dobrej zabawy? Wciągającej fabuły? Ciekawych trybów? Kreatywność mile widziana!
 2. W treści maila wpisz swoje imię i nazwisko.

Konkurs Animal Rivals – regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu Horizon Gamer.
 2. Sponsorem nagród w konkursie jest polski deweloper Blue Sunset Games.
 3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania należy przesyłać na adres kontakt@horizongamer.pl do 28 kwietnia 2017 roku do godziny 23:59.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz kontaktowy adres mailowy na skrzynkę mailową redakcji  – kontakt@horizongamer.pl.
 6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
 7. W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie redakcji i administracji portali SmartAge.pl, Horizon Gamer oraz pracownicy SmartAge Media Sp. z o.o.
 8. Nagrody zostaną przyznane osobom wybranym spośród wszystkich Uczestników Konkursu, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania konkursowe.
 9. Zwycięzcy konkursu otrzymają drogą mailową powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o przesłanie danych adresowych, na który zostaną wysłane nagrody.
 10. Wyniki konkursu zostaną podane na portalu w terminie do 3 dni roboczych od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń.
 11. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – art. 31 ust. 1 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) przez redakcję portalu Horizon Gamer jedynie w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców oraz przygotowanych prac (odpowiedzi na zadanie konkursowe).
 12. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.
Podziel się.

O autorze

Aleksandra Olszar

Choć do idealisty mi daleko, niczym prawdziwy romantyk wierzę, że mam w tym świecie do spełnienia jakąś ważną rolę. Jestem fanatyczną miłośniczką trylogii Mass Effect (serio, bardziej nawiedzonego maniaka nie znajdziecie) i wyznaję zasadę, że gracz ma tyle żyć, w ile gier zagrał. Wszystkie moje pasje miały początek już we wczesnym dzieciństwie, a ja jako duże dziecko do dziś rozwijam się w ich kierunku.