Pionierzy, mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać cyfrową edycję gry Mass Effect: Andromeda!

Jeśli nie jesteście pewni, czy najnowsze dzieło BioWare’u spełni Wasze oczekiwania, spróbujcie sił w naszym konkursie. Zadanie jest banalnie proste, a nagroda zdecydowanie warta poświęcenia.

Konkurs tylko dla członków grupy Mass Effect – PL!

Konkurs Mass Effect: Andromeda - mamy kody do rozdania!

A jeśli wygracie, podzielcie się z nami zdjęciami Waszych Ryderów!


Konkurs Mass Effect: Andromeda – zadanie

Konkurs kierujemy przede wszystkim do osób, które są fanami trylogii Mass Effect. Waszym zadaniem jest napisanie, która postać z serii powinna była dołączyć do Inicjatywy Andromeda – interesują nas zarówno poważne, jak i zabawne opinie. Kto w końcu nie chciałby spotkać Biotycznego Boga na drugim końcu wszechświata? 🙂

 1. Napisz maila na adres kontakt@horizongamer.pl:
  • tytuł maila: „Konkurs Mass Effect: Andromeda”;
  • odpowiedz na pytanie i uzasadnij: „która postać z trylogii powinna była dołączyć do Inicjatywy Andromeda?”;
  • bądź członkiem grupy Mass Effect – PL oraz polub fanpage naszego portalu na Facebooku.
 2. W treści maila wpisz swoje imię i nazwisko.

Konkurs Mass Effect: Andromeda – regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu Horizon Gamer.
 2. Sponsorem nagród w konkursie jest polski wydawca Electronic Arts.
 3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania należy przesyłać na adres kontakt@horizongamer.pl do 31 marca 2017 roku do godziny 23:59.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz kontaktowy adres mailowy na skrzynkę mailową redakcji  – kontakt@horizongamer.pl.
 6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
 7. W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie redakcji i administracji portali SmartAge.pl, Horizon Gamer, pracownicy SmartAge Media Sp. z o.o. oraz administratorzy i moderatorzy grupy Mass Effect – PL.
 8. Nagrody zostaną przyznane osobom wybranym spośród wszystkich Uczestników Konkursu, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania konkursowe.
 9. Zwycięzcy konkursu otrzymają drogą mailową powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o przesłanie danych adresowych, na który zostaną wysłane nagrody.
 10. Wyniki konkursu zostaną podane na portalu w terminie do 3 dni roboczych od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń.
 11. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – art. 31 ust. 1 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) przez redakcję portalu Horizon Gamer jedynie w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców oraz przygotowanych prac (odpowiedzi na zadanie konkursowe).
 12. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.
Podziel się.

O autorze

Aleksandra Olszar

Choć do idealisty mi daleko, niczym prawdziwy romantyk wierzę, że mam w tym świecie do spełnienia jakąś ważną rolę. Jestem fanatyczną miłośniczką trylogii Mass Effect (serio, bardziej nawiedzonego maniaka nie znajdziecie) i wyznaję zasadę, że gracz ma tyle żyć, w ile gier zagrał. Wszystkie moje pasje miały początek już we wczesnym dzieciństwie, a ja jako duże dziecko do dziś rozwijam się w ich kierunku.