Konkurs Nightmares from the Deep zaczynamy razem z dwoma innymi dotyczącymi gier HOPA – akurat na pierwszy dzień Świąt! Postaraj się wygrać kod PS4!

Jeśli lubisz gry HOPA, a przy okazji szukasz ciekawej produkcji na PS4 – zgłaszaj się koniecznie! Masz kilka dni na wymyślenie dobrej, strasznej odpowiedzi na konkursowe zadanie 😉


Konkurs Nightmares from the Deep – zadanie konkursowe

Nightmares from the Deep może kojarzyć się z wieloma rzeczami, ale przede wszystkim chodzi o słowo klucz, czyli tytułowe koszmary. Twoim zadaniem będzie więc nawiązanie do tego w taki sposób, żeby zmroziło nam krew w żyłach…

 1. Piszesz maila na kontakt@horizongamer.pl:
  • tytuł maila: „Konkurs Nightmares from the Deep”;
  • wymyślasz najstraszniejszą opowieść, najmroczniejszą grafikę, najbardziej przerażającą rzecz, jaką potrafisz; w dowolnej formie (wiersz, list, grafikę, zdjęcie, obraz, itp.)
  • przesyłasz to w mailu.
 2. W treści maila wpisujesz swoje imię i nazwisko.

Konkurs Nightmares from the Deep – regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu Horizon Gamer.
 2. Sponsorem nagród w konkursie jest studio Artifex Mundi, twórcy Nightmares from the Deep.
 3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania należy przesyłać na adres kontakt@horizongamer.pl do 31. grudnia 2016 roku do godziny 23:59.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz kontaktowy adres mailowy na skrzynkę mailową redakcji  – kontakt@horizongamer.pl.
 6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
 7. W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie redakcji i administracji portali SmartAge.pl, Horizon Gamer oraz pracownicy SmartAge Media Sp. z o.o.
 8. Nagrody zostaną przyznane osobom wybranym spośród wszystkich Uczestników Konkursu, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania konkursowe.
 9. Zwycięzcy konkursu otrzymają drogą mailową powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o przesłanie danych adresowych na który zostaną wysłane nagrody.
 10. Wyniki konkursu zostaną podane na portalu w terminie do 3 dni robocze od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń.
 11. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – art. 31 ust. 1 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) przez redakcję portalu Horizon Gamer jedynie w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców oraz przygotowanych prac (odpowiedzi na zadanie konkursowe).
 12. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.