Kozacy 3 to remaster tytułu z 2001 roku, który został bardzo dobrze przyjęty przez graczy (ocena użytkowników na metacritic to 8.5). W Polsce oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem tytułu jest sklep cdp.pl, a trafi on do sprzedaży już 20 września. Produkcja zadebiutuje jedynie na PC.

GSC Game World przygotowuje tytuł, który powinien zadowolić fanów strategii – wielkie bitwy przełomu XVII i XVIII wieku, produkcja zasobów, konstruowanie budynków, formowanie armii i wiele więcej. Na polu walki możliwe będzie starcie do 10 000 jednostek. Do wyboru gracze otrzymają 12 nacji, 70 typów jednostek, 100 naukowych badań oraz 140 historycznych budynków. Kozacy 3 zaoferują tryb multiplayer, w którym zmierzyć się będzie mogło siedem osób. Za to w trybie dla pojedynczego gracza będzie można rozegrać 5 kampanii. Mapy będą generowane w sposób losowy, do wyboru dostaniemy krajobraz terenu.

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.