Cole Phelps ponownie w akcji – L.A. Noire zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch już 14 listopada

1

L.A. Noire, detektywistyczna przygodówka z elementami akcji od studia Rockstar Games, zawita niedługo na kolejnych konsolach. Gigant z Ameryki zapowiedział, że gra ukaże się w odświeżonej wersji na PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch 14 listopada. Warto dodać, że tytuł będzie zawierał w sobie podstawową wersję gry oraz wszystkie pięć dodatków. I zajmie prawie 30 GB wolnego miejsca na dysku!

L.A. Noire to gangsterska przygodówka, która swoją premierę miała w 2011 roku, początkowo tylko na PlayStation 3 i Xboksie 360. Z czasem producenci, studio Rockstar Games, postanowili stworzyć też osobny port na poczciwe blaszaki. Jak widać, to nie koniec przeprowadzek, gdyż po prawie 6 latach Cole Phelps, główny bohater gry, ponownie poprowadzi swoje śledztwa na Xboksie One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 14 listopada, zaś fani już od kilku dni mogą zobaczyć w sieci zwiastun wersji na sprzęt od wielkiego N:

„Switchowe” L.A. Noire doczeka się opcji wykorzystania technologii HD Rumble. Tytuł będzie również wyświetlany w dwóch rozdzielczościach: 1080p w wersji stacjonarnej oraz 720p podczas zabawy w terenie. Warto dodać, że gra zostanie od razu wzbogacona o wszystkie pięć dodatków, jakie do tej pory ukazały się na PS3, Xboksie 360 i PC. Odbije się to niestety na wadze produkcji, która będzie wymagała aż 29 GB wolnego miejsca na dysku konsoli.

[źródło: Rockstar Games]

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.