Overwatch jak niewielki kraj – liczba użytkowników przekroczyła 35 milionów

0

Na oficjalnym profilu gry Overwatch w serwisie Twitter pojawiła się informacja, że po tytuł od „Zamieci” sięgnęło już 35 milionów użytkowników. Dla porównania tyle samo ludzi żyje na przykład w Kanadzie, Afganistanie czy Sudanie.

Overwatch szturmem wparował na rynek i szybko zdeklasował największą konkurencję – przykładem niech będzie chociażby Battleborn, który obecnie przechodzi w stan wegetacji. Nic więc dziwnego, że coraz więcej ludzi sięga po tytuł od Blizzarda.

Na oficjalnym twitterowym profilu gry pojawiła się informacja, że liczba użytkowników osiągnęła właśnie 35 milionów. To tyle, co niewielki kraj! Oraz tyle, ile wyniesie ludność Polski w 2050 roku (według prognoz mądrych głów).

Dla formalności dodamy, że Overwatch swoją premierę miał w maju 2016, tak więc produkcja potrzebowała zaledwie lekko ponad roku, by uzyskać tak imponujący wynik liczby zarejestrowanych kont.

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.