Spotkanie z obsadą The Last of Us: Part II podczas PlayStation Experience

0

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się lista paneli, które odbędą się podczas tegorocznego PlayStation Experience. Główna konferencja rozpocznie się w kolejną sobotę, 9 grudnia, o godzinie 5:00, więc przygotujcie się na wczesną pobudkę. Zarezerwujcie sobie również wieczór z soboty na niedzielę, ponieważ pierwszy panel zapowiedziany jest na 20:00, a ostatni… na 3:00.

Największe tytuły zmierzające na PlayStation zostały ogłoszone podczas tegorocznych targów E3 oraz Paris Games Week. Japoński gigant zapewnia jednak, że to nie wszystko i na graczy czeka jeszcze kilka niespodzianek.


Lista paneli PlayStation Experience 2017

PlayStation VR – sobota, 20:00

Dwie legendy tworzące gry na PS VR podzielą się z widownią doświadczeniem zdobytym podczas produkcji tytułów na PlayStation VR.

Prezentacja gry Dreams – sobota, 21:30

Twórcy LittleBigPlanet i Tearaway, czyli studio Media Molecule, pokażą szerszej publiczności grę Dreams, która została ujawniona podczas E3 w 2015 roku.

10 najlepszych tytułów na PlayStation według redakcji IGN – sobota, 23:00

Autorzy podcastu Beyond wybiorą dziesięć najlepszych produkcji wydanych na konsolę Sony.

Prezentacja gry Ghost of Tsushima – niedziela, 0:30

Nowe IP od Sucker Punch zostało ujawnione zaledwie miesiąc temu, podczas Paris Games Week. Twórcy opowiedzą o inspiracjach stojących za tytułem, podzielą się grafikami koncepcyjnymi i zdradzą, jak pracuje się z nowymi członkami studia.

10. rocznica serii Uncharted – niedziela, 2:00

To może być najzabawniejszy panel podczas PlayStation Experience z dwóch powodów. Po pierwsze, będzie go prowadził Greg Miller, a po drugie, zaproszeni goście z pewnością zapewnią sporą dawkę rozrywki. Wśród nich będą: Nolan North (Nathan Drake), Emily Rose (Elena Fisher), Richard McGonagle (Victor Sullivan), Claudia Black (Chloe Frazer), Laura Bailey (Nadine Ross), Troy Baker (Sam Drake), Graham McTavish (Charlie Cutter / Zoran Lazarevic) i Robin-Atkin Downes (Hector Alcazar).

Poznaj obsadę The Last of Us: Part II – niedziela, 3:00

Creme de la creme, wisienka na torcie i to, na co wszyscy czekamy najbardziej. Neil Druckmann i Halley Gross z Naughty Dog wraz z najważniejszymi członkami obsady The Last of Us: Part II opowiedzą o castingu, sesjach motion capture i procesie pisania scenariusza. Panel ma przede wszystkim skupić się na kulisach powstawania ostatniego zwiastuna gry, który pokazano podczas Paris Games Week.

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.