Mionix na PGA pojawi się po raz kolejny – w zeszłym roku dawał sobie radę bardzo dobrze, czy więc w 2016 roku firma będzie naprawdę błyszczała? Zaprezentuje między innymi swoje nowości sprzętowe, przeznaczone oczywiście dla graczy.

Szwedzki producent nie jest w naszym kraju szczególnie rozpoznawany, chociaż to zaczyna się zmieniać. Takie targi, jak Poznań Game Arena, pozwalają firmom pokazać się z jak najlepszej strony. Razer, Steel Series, Roccat, Logitech… i wielu innych, którzy pojawią się w Poznaniu, a których peryferia i inne sprzęty będzie można samodzielnie obejrzeć.


Mionix na PGA 2016, ale gdzie?

Osoby, które chciałyby się zapoznać z ciekawą ofertą producenta, powinni szukać jego produktów na stoisku sklepu Gamedot. Choćby po to, aby własnoręcznie (dosłownie) sprawdzić myszkę Naos QG, o której przeczytacie więcej w naszym newsie sprzed wakacji. Gryzoń na bieżąco mierzy tętno gracza dzięki sensorowi skórno-galwanicznemu. Szwedzkie sprzęty będzie można także znaleźć na stoisku Media Marktu, który również pojawi się na targach.

Ogółem, gracze będą mieli okazję do przetestowania peryferiów szwedzkiego producenta, a jeśli zdecydują się na kupno – to ze sporym upustem w stosunku do ceny nominalnej. Znajdą się tam myszki Naos, Castor, Avior, klawiatura Zibal, słuchawki Nash 20 oraz choćby i podkładki z serii Sargas i Alioth.

Mionix na PGA 2016 - szwedzki producent zawita do Polski


Mionix na PGA 2016 – co nieco o firmie

Mionix to szwedzka firma, którą w 2007 roku założył Peter Nygren. Skupia się na produktach ze średniej półki, zarówno cenowej, jak i jakościowej, chociaż coraz śmielej rzuca wyzwanie najbardziej popularnym firmom tworzącym sprzęty gamingowe. Testy zaprojektowanych przez Mionix peryferiów pojawiają się już w polskim internecie, tak więc nasi gracze nie są zdani kompletnie na siebie w kwestii potencjalnych zakupów.

Firma w przyszłym roku będzie świętowała swoje 10-lecie, tak więc wypada bliżej przyglądać się jej poczynaniom. A najlepiej odwiedzić stoiska Gamedot lub Media Markt podczas Poznań Game Arena i samodzielnie sprawdzić ich sprzęty. W końcu nic nie zastąpi tradycyjnego, najlepszego „macanka”, dzięki któremu łatwo okaże się, czy mysz lub klawiatura zwyczajnie pasują do indywidualnych wymagań 🙂

Mionix na PGA 2016 - szwedzki producent zawita do Polski

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.