Mirosław Hermaszewski w Call of Duty nie wystąpił jako „twarz”. Ale za to użyczył głosu w jednej z największych tegorocznych produkcji – Infinite Warfare. Dystrybutor, cdp.pl, wraz z wydawcą, Activision, postarali się, jeśli chodzi o obsadę audio pierwszej polskiej (pełnej) lokalizacji.

„A ja wiem, bo tam byłem!” Nikt nie zaprzeczy, że pośród całego naszego narodu, najbardziej do użyczenia głosu w Call of Duty: Infinite Warfare nadawał się właśnie Mirosław Hermaszewski. W końcu jako jedyny ze wszystkich Polaków rzeczywiście był w kosmosie, gdzie w końcu toczy się akcja najnowszej gry studia Infinity Ward (odpowiedzialnego też za wcześniejszą, kultową już serię Modern Warfare).

Czy pierwszy polski kosmonauta, który opuścił granice naszej planety, dał radę w studiu nagrań? Jak najbardziej. Co najciekawsze, świetnie czuł się podczas całej tej pracy, ponieważ, jak sam wspomina, wciąż ma przed oczami obrazy z tamtych czasów, kiedy to latał w kosmos. Niesamowity człowiek w świetnym miejscu.

Zobacz też Marcina Dorocińskiego i Łukasza Simlata – również „dali głos” w najnowszym Call of Duty!

Infinite Warfare ukazało się na konsolach najnowszej generacji oraz pecetach 4. listopada. Mirosław Hermaszewski w Call of Duty występuje we wszystkich jej edycjach: na konsoli można wybrać 3 wersje językowe (pełną polską, angielską z polskimi napisami oraz pełną angielską), natomiast na PC do wyboru są dwie (pełna polska oraz pełna angielska).

Podziel się.