Mural XCOM 2 w Warszawie jest imponujący – nie tylko w fajny sposób przyozdabia poniekąd przeciętny dworzec Warszawa Śródmieście, ale jest przy tym bardzo ciekawym dziełem sztuki. Tak, sztuki. Obejrzyjcie video, a zrozumiecie, dlaczego nad muralem trzeba było tak długo pracować.

Już od zeszłego czwartku podróżni korzystający z dworca Warszawa Śródmieście mogą podziwiać niezwykły mural przedstawiający grafikę okładkową gry XCOM 2.


Kto tworzył mural XCOM 2 w Warszawie?

Dzieło tworzyło Good Looking Studio, czyli największa w Europie firma zajmująca się ręcznym malowaniem reklam. No cóż, to tłumaczy dlaczego jest co podziwiać. Swoją bazę mają dokładnie w Warszawie, a na koncie niejeden podobny pomysł – malowali choćby Adventure Time (Czas na przygodę), czy mural na setną rocznicę Coca-Coli.

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.