Jedna z najwspanialszych serii powraca w odświeżonej wersji – premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy już za tydzień

0

Wśród japońskich „tasiemców” króluje głównie czwórka – Dragon Ball, One Piece, Bleach i Naruto. Jako że życia by mi chyba nie starczyło na nadrobienie ich wszystkich, ja wybrałam związek z tym ostatnim. I bardzo jestem ze swojego wyboru dumna!

W każdym razie, za tydzień, czyli 27 października, będziecie mieli okazję zakupić na PS4 kompilację gier z serii – Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy. W jej skład wejdzie trylogia Ultimate Ninja Storm (bez „czwórki” zatem i DLC z Boruto). To świetna okazja, by nadrobić historię świata Naruto lub poznać ją całkowicie od podstaw, bo gry przedstawiają wydarzenia z anime i mangi praktycznie od samego początku, a robią to nawet lepiej od pierwowzoru. Zwłaszcza, że ta seria bijatyk jest naprawdę kultowa i miodna (12 milionów sprzedanych kopii i pozytywne opinie nie wzięły się znikąd), o czym pisałam kilka dni temu w mojej recenzji.

Jedna z najwspanialszych serii powraca w odświeżonej wersji – premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy już za tydzień

Również okładka prezentuje się ślicznie i zachęcająco, choć nie brakuje w niej mankamentów – chociażby fatalnie wycięty Sasuke na dole po prawej. Ale na dobre zakończenie newsa wrzucam jeden z moich ulubionych kawałków z soundtracku:

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Aleksandra Olszar

Choć do idealisty mi daleko, niczym prawdziwy romantyk wierzę, że mam w tym świecie do spełnienia jakąś ważną rolę. Jestem fanatyczną miłośniczką trylogii Mass Effect (serio, bardziej nawiedzonego maniaka nie znajdziecie) i wyznaję zasadę, że gracz ma tyle żyć, w ile gier zagrał. Wszystkie moje pasje miały początek już we wczesnym dzieciństwie, a ja jako duże dziecko do dziś rozwijam się w ich kierunku.