NiOh od teraz przyjaźniejszy dla pecetowców. Wyszedł patch 1.21.03

0

Recenzując pecetową wersję NiOha, nie mogłem nie zauważyć, że gra wydana na komputery osobiste kompletnie nie jest do nich przystosowana. Fakt dostrzegła szersza publika, przez co Team Ninja zebrał bardzo negatywne oceny. Japończycy wzięli się ostro do roboty i wydali patch 1.21.03.

Dodaje on możliwość sterowania na domyślnych dla komputerów kontrolerach, czyli myszce i klawiaturze. Dzięki ulubionemu plastikowemu zwierzakowi można teraz sterować kamerą i wykonywać podstawowe ruchy, takie jak atak i obrona. Oprócz tego można również w końcu zmienić przypisane domyślnie klawisze dla klawiatury.

Udostępniona poprawka ulepsza też sterowanie padem, a konkretniej zmniejsza czułość chipu analogowego. Całość patcha waży około 30 MB. Nie pozostaje teraz nic innego, jak przetestować poprawkę i przekonać się, czy z pomocą myszy rozgrywka stanie się przyjemniejsza i łatwiejsza.

[źródło: DSOGaming]

Podziel się.

O autorze

Adrian Czech

Bardzo lubię ratować świat, dlatego jestem wielkim fanem wszelkiej maści RPG-ów (choć nigdy nie tknąłem serii The Elder Scrolls), Mass Effecta i twórczości Blizzarda, ale serie Grand Theft Auto i Max Payne również nie są mi obce. Od dziecka kibic Realu Madryt. Nadmiar czasu lubię spożytkować na podróżach, książkach, serialach i filmach. No i w ciemno łykam kolejne odcinki Dragon Balla oraz ekranizacje ze stajni Marvela.