Premiera właśnie się rozpoczęła. Od nieco ponad godziny gracze na całym świecie mogą już cieszyć się tak długo wyczekiwanym tytułem. Premiera Fallout 4 daje do zrozumienia, że to z pewnością RPG wyjątkowy. Ale czy będzie miał szanse w starciu z Wiedźminem? Obydwie gry trafiają do różnych odbiorców, ale kategorie nagród nie wybaczają.

Pierwsze doniesienia sugerują, że na konsolach można doświadczyć bardzo mocnego spadku framerate’a (klatek na sekundę). To oznaczałoby, że Bethesda w najbliższych dniach nie będzie spała spokojnie, a gracze zarzucą ją tysiącami maili i wiadomości.

W Polsce nocna premiera miała miejsce w wielu miejscowościach, a w samej Warszawie w aż czterech galeriach: Złotych Tarasach, Arkadii, Galerii Mokotów i Ursynów.

A jak u Was? Gracie już? 🙂


Premiera Fallout 4: oceny na świecie

Ktoś jest zdziwiony?

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.