Nowa kolekcja licencjonowanych akcesoriów z uniwersum Star Wars, Marvela, Assassin’s Creed oraz Warhammera 40,000

0

Jeśli myślicie nad prezentami świątecznymi, a osoba, którą chcecie obdarować, jest fanem jednego z wyżej wymiennych uniwersów, to marka GoodLoot ma ofertę właśnie dla Was.

W ofercie znajdują się elementy garderoby, przypinki do kluczy, torby czy kubki. Wszystkie produkty są licencjonowane i zaprojektowane specjalnie dla marki GoodLoot.

Jeżeli chcecie nabyć akcesoria od GoodLoot, to należy ich szukać w sieciach Media Markt, Saturn, Konsole i Gry, Grymel, Merlin.pl, a także w muve.pl. Produkty Good Loot są również dostępne w limitowanej ofercie bożonarodzeniowej w wybranych sklepach Tesco oraz Carrefour.

Nowa kolekcja licencjonowanych akcesoriów z uniwersum Star Wars, Marvela, Assassin’s Creed oraz Warhammera 40,000

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Można powiedzieć, że jestem skrajnym racjonalistą, który do myślenia używa mózgu, a sercu zostawia pompowanie krwi. Z tego powodu najbardziej cenię sobie czyste myśli wyrażone w jak najprostszej formie i wszelki minimalizm. Cały czas przyswajam nowe i poszerzam swoje horyzonty o kolejne dziedziny. Jestem ogromnym fanem Gwiezdnych Wojen, filmów Christophera Nolana i książek Dmitrija Glukhovskiego.