Premiera Call of Duty: WWII już tuż-tuż, dlatego twórcy zaczynają ujawniać coraz więcej smaczków i nowości na temat swojej flagowej produkcji. Jeszcze świeże, bo sprzed kilku godzin, znajdziecie poniżej.

Pierwsza nowinka – nowy tryb gry. Inspirowany trybem Uplink z Call of Duty: Advanced Warfare pozwoli pograć w football na mapie Londynu. Z przecieków snujemy, że mapa nazywać się będzie London Docks, nie jest to jednak informacja potwierdzona. Tryb nazywać będzie się Gridiron, skórzaną piłkę będziemy zaś nosić lub rzucać.

Druga nowinka – nowa mapa. A raczej nowa „stara” mapa, bowiem twórcy planują wrzucić nas do Carentan. To mapa, która pojawiła się w oryginalnym, pierwszym Call of Duty. Specjalnie na potrzeby WWII została odświeżona, jednak zagrać w nią będą mogli posiadacze przepustki sezonowej.

Premiera gry już niedługo, bo 3 listopada bieżącego roku. Poniżej grafiki prezentujące mapę Londynu pochodzące z przecieków z serwisu Gamespot.

Podziel się.

O autorze

Osman Waroński

Gram odkąd przestałem raczkować. Jestem samoukiem i lubię eksperymentować ze wszystkim. Nie trawię ignorancji, a nieśmiertelność spożytkowałbym na rozwój osobisty i przyswajanie całej wiedzy Wszechświata. Zawodowo zajmuję się programowaniem i doradztwem technicznym, w ramach pasji piszę i rozmawiam, czego efektem jest między innymi marka HELL Gaming, pod której szyldem organizuję turnieje, konkursy i inne wydarzenia e-sportowe i okołogrowe. Odkąd rozmawiam z komputerami Cthulhu to mój najmniejszy problem.