Nowy gameplay Total War: Warhammer ukazał się na dniach w sieci. To nie byle nagranie, bo pokrywa ładnych kilkanaście minut autentycznej rozgrywki, podczas której wojska Orków i Goblinów walczą z jednostkami Bretonii. Creative Assembly potrafi podsycać atmosferę oczekiwania!

Pokazana została nie tylko sama walka: uważni obserwatorzy szybko zauważą zmiany w mechanice, które znajdą się oczywiście w finalnej wersji gry (najprawdopodobniej, bo przecież produkcja wciąż trwa). Fani uniwersum Warhammera nie będą zawiedzeni – gigantyczne monstra, latające potwory, legendarni bohaterowie. To wszystko czeka graczy!

Zobacz trailer Total War: Warhammer o Nocnych Goblinach!

Nowy gameplay Total War Warhammer - ponad 10 minut!

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.