Przychodzę do Was z tym odrobinę opóźniona, ale mamy nowy gameplay z Final Fantasy XV!

Na tegorocznym Gamescomie Square Enix ujawniło w sumie ponad pięćdziesiąt minut różnych wyrywek z piętnastej odsłony legendarnego cyklu jRPG. Są to fragmenty, które znamy już z poprzednio udostępnianych trailerów, ale tym razem możemy zobaczyć je w prawdziwej akcji.

Natomiast kilka godzin temu twórcy wrzucili do sieci półgodzinny zapis z rozgrywki, tym razem w oryginalnej, japońskiej wersji! Właśnie na to czekałam i właśnie dlatego postanowiłam poczekać z tym newsem kilka dni.

Doprawdy jest na co popatrzeć! Najnowszy gameplay z Final Fantasy XV to prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów, nawet szóstego 😉

Zainteresowani innymi newsami dotyczącymi zmian w piętnastym Finalu? Klikać tu!


Najnowszy gameplay z Final Fantasy XV daje czadu!

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem mega podekscytowana. Niestety muszę przypomnieć, że premiera „piętnastki” została przesunięta na 29 listopada 2016 roku. Dwa miesiące w porównaniu do ponad dziesięciu lat produkcji to mało, jednak żal pozostaje. Mam nadzieję, że developerzy wykorzystają potencjał swojej gry w milionie procent i cały ten czas jej poświęcony nie pójdzie na marne.

Tymczasem w oczekiwaniu na premierę możecie obejrzeć ten piękny gameplay z Final Fantasy XV. A dla zainteresowanych zostawiam link do wersji angielskiej, w razie gdybyście nie przepadali za azjatyckimi brzmieniami.

Podziel się.

O autorze

Aleksandra Olszar

Choć do idealisty mi daleko, niczym prawdziwy romantyk wierzę, że mam w tym świecie do spełnienia jakąś ważną rolę. Jestem fanatyczną miłośniczką trylogii Mass Effect (serio, bardziej nawiedzonego maniaka nie znajdziecie) i wyznaję zasadę, że gracz ma tyle żyć, w ile gier zagrał. Wszystkie moje pasje miały początek już we wczesnym dzieciństwie, a ja jako duże dziecko do dziś rozwijam się w ich kierunku.