PGW 2017: Wybory, wszędzie wybory, czyli nowy zwiastun Detroit: Become Human

0

Konferencja Sony podczas tegorocznego Paris Games Week pozytywnie zaskoczyła większość graczy. Stało się to między innymi za sprawą nowiutkiego fragmentu gameplayu z Detroit: Become Human. Jest to chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych gier i solidny powód do zaopatrzenia się w PlayStation 4.

Quantic Dream to francuskie studio, dlatego prezentacja tytułu, nad którym pracuje ekipa z Davidem Cage’em na czele, nie powinna dziwić. Co więcej, gracze nareszcie otrzymali przybliżoną datę premiery. Produkcja zadebiutuje wiosną przyszłego roku.


Ludzki android

Bohaterką krótkiego fragmentu rozgrywki jest Kara, którą gracze widzieli już w pierwszym zwiastunie zapowiadającym produkcję w 2015 roku. Jest ona androidem, a do jej zadań należy pomoc w domu w codziennych obowiązkach. Podobną rolę pełnił android występujący w demie gry z ubiegłorocznego E3, którego główny bohater próbuje odwieść od popełnienia bardzo złej decyzji. Ten sam fragment dostępny był podczas Warsaw Games Week i zrobił ogromne wrażenie na Piotrku, o czym możecie przekonać się sami.

Powyższy fragment pokazuje, że do dyspozycji gracza zostanie oddane mnóstwo wariancji wyborów. Jest to z pewnością dobry pretekst do kilkukrotnego przejścia gry. Udostępnione materiały pozwalają wierzyć, że po mocno średnim Beyond: Two Souls David Cage powróci w wielkim stylu. I oby tak było, ponieważ Detroit: Become Human zostało zaprezentowane szerszej publiczności już dwa lata temu, więc oczekiwania graczy na chwilę obecną z pewnością są wysokie. Na szczęście widać światełko w tunelu i wiosnę przyszłego roku spędzimy w Detroit.

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.