Nowy zwiastun Hitman to tak naprawdę kinowy trailer, który w udany sposób wypełnia lukę fabularną po ponad dwudziestu latach: pomiędzy Prologiem a pokazem mody w Paryżu. Ciekawa idea przybliży Wam w skróconej formie wydarzenia z poprzednich gier z serii.

Przypomnę tylko, że nowy Hitman zapowiada się o na kawałek porządnej gry – premierę będzie miał już za niecałe trzy tygodnie (11 marca 2016 roku) na PC, PS4 oraz XOne. Czekam! :3

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.