Głównym celem filmu o Mankind Divided, który pojawił się na kanale Autodesk, jest zapewne promocja oprogramowania firmy. Jednak wizyta w studiu Eidos-Montreal nie skupiła się jedynie na pokazaniu kulisów pracy twórców, ale przemyciła również kilka nowych ujęć z nadchodzącej części Deus Ex’a.

Deus Ex: Mankind Divided to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Trzeba przyznać, że twórcy raczej skąpią fanom informacji, więc każda okazja jest dobra, by o produkcji dowiedzieć się czegoś nowego. Z udostępnionych do tej pory materiałów wynika jedno – produkcja ekipy Eidos-Montreal naprawdę robi wrażenie, szczególnie pod względem wizualnym.


Autodesk i Mankind Divided

Poniższe video jedynie potwierdza te słowa. Jeżeli przesunięcie daty premiery na 23 sierpnia, o którym informowaliśmy tutaj, ma jeszcze bardziej poprawić jakość rozgrywki, to ja jestem całkowicie za.

O grze możemy dowiedzieć się więcej na nadchodzącym w tym miesiąc PAX lub czerwcowym E3.

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.