PGW 2017: Monster Hunter: World – beta testy tylko dla posiadaczy PlayStation 4

0

Podczas tegorocznych targów Paris Games Week studio Capcom podzieliło się z fanami informacją o planach testów beta ich najnowszego dziecka – Monster Hunter: World. Niestety testy te będą dostępne tylko dla wybranej grupy graczy, a dokładnie użytkowników PlayStation 4. Na razie nie podano, kiedy (i czy w ogóle) do testów dołączą Xbox oraz PC.

Beta testy Monster Hunter: World rozpoczną się już niedługo, bo 9 grudnia, i potrwają trzy dni (do 12 grudnia włącznie). Wziąć udział będą mogli w nich wszyscy posiadacze PlayStation 4 z wykupionym abonamentem PlayStation Plus. Co ciekawe, wydawca nawet się nie zająknął na temat wspomnianych testów na Xboksie One czy pecetach.

Sama gra jest swoistym symulatorem myśliwego. Na uczestników bety czekać będą trzy zadania do wykonania. Ich pomyślne zaliczenie gracz będzie mógł dokonać solo lub we współpracy ze znajomymi (o ile ci mają dostęp do testów). Jedno z zadań przeniesie grających na gorące piaski pustyni, pozostałe dwa dadzą graczom szansę zwiedzić trawiaste równiny i leśne ostępy. W każdym z trzech questów nasz bohater będzie musiał upolować dane zwierzę, a będą to wytrzymały Barroth, zwinny Anjanath oraz olbrzymi Jagras. Co więcej, uczestnicy testów otrzymają też możliwość „ubrania” swojej postaci w specjalną skórkę Aloy – głównej bohaterki Horizon Zero Dawn.

Monster Hunter: World ma pojawić się na rynku 26 stycznia 2018 roku na Xboksie One i PlayStation 4. Wiadomym jest, że gra ma też trafić na platformę PC, ale nie podano jeszcze konkretnej daty premiery. W Polsce będziemy mogli zagrać w produkcję od Capcomu w naszym rodzimym języku z napisami.

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.